یزد - خیابان مطهری - مرکز فنآوری اقبال - ساختمان ICT- واحد 223

طراحی ، اجرا و تامین دوربین مدار بسته

نمایندگی دوربین های ولنز در استان یزد
نمایندگی دوربین های ,ویدیوپارک در استان یزد
نمایندگی دوربین های هایک ویژن در استان یزد
نمایندگی دوربین های داهوا در استان یزد

شرکت باسا با تیم قوی و حرفه ای و نمایندگی های فروش دوربین های با کیفیت در استان یزد خدمات خود را در قالب ذیل ارایه می دهد.

نصب دوربین مداربسته

درصورت درخواست شما اقدامات لازم به منظور نصب دوربین مداربسته انجام می شود.

ثبت سفارش

پس از بررسی کارشناس نصب ما، سفارش شما آماده، پیش فاکتور آن صادر و برای شما ارسال می گردد.

ارسال کارشناس نصب

در صورت نیاز و درخواست شما یکی از کارشناسان نصب ما به محل اعزام شده و با توجه به شرایط، تجهیزات و اقلام مورد نظر را بریا نصب دوربین اعلام می کنند.

تماس شما با شرکت باسا

با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا به کارشناسان فروش ما وصل شوید و راهنمایی های لازم را از انها بگیرید، در صورت رفع مشکل می توانید به صورت تلفنی و یا آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید

خدمات حرفه ای ما

پشتیبانی دوربین مداربسته
دوربین‌های مداربسته پس از نصب نیازمند بررسی دوره‌ای و رفع ایرادات احتمالی و اطمینان از صحت عملکرد می‌باشند. گروه مهندسی باسا پس از نصب و راه‌اندازی دوربین‌های مداربسته شما در صورت اعلام نیاز توسط شما می تواند نگهداری و پشتیبانی دوربین‌های مدار‌بسته را نیز انجام دهد.
عیب‌یابی دوربین مداربسته
پس از خرید و نصب دوربین مدار بسته و با گذر زمان ممکن است مشکلاتی در سیستم دوربین مداربسته پدیدار شوند. عیب‌یابی و رفع ایرادات سیستم های نظارتی و امنیتی نیز نیازمند متخصصین حرفه ای و کار آزموده می‌باشد. رفع مشکلات سیستم‌های امنیتی و نظارت تصویری شما تخصص مهندسین باسا می باشد.
نصب و راه اندازی
بعد از مشخص شدن طرح مناسب برای محل مورد نظر ، تیم نصب و راه اندازی با تجهیزات کامل به محل اعزام میشن .
تیم ما از متخصص های جوان و حرفه ای تشکیل شده و در سریع ترین زمان پروژه شما رو انجام و تحویل میدن .
مشاوره و طراحی
مشاوره و طراحی از خدمات دوربین مداربسته است . برای نصب دوربین مدار بسته می تونید از مشاوره حرفه ای متخصص های تیم باسا استفاده کنید .

متخصص های ما می تونن در زمینه : نصب دوربین مداربسته ، نوع دوربین مداربسته ، تعداد دوربین های مدار بسته مناسب برای مکان مورد نظرتون بهتون مشاوره بدن .