درباره ما!!

شرکت بارمان اندیشه سازان آریا در سال 1394 و با هدف ارائه تجهیزات، راه کارها و خدمات تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT تاسیس شد. رشد بسیار سریع این شرکت که بنیان خود را بر استفاده از متدولوژی‌های نوین و استانداردهای بین‌المللی بنا نهاده، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای پوشش نیازمندی های جدید و بی شمار خود در زمینه های گوناگون فناوری اطلاعات و ارتباطات از بارمان اندیشه سازان آریا بهره جسته و از 90 روز پشتیبانی تلفنی رایگان پس از فروش تجهیزات و 1 تا 2 سال خدمات گارانتی و پشتیبانی کالا و خدمات ارائه شده، بهره مند گردند.

شرکت بارمان اندیشه سازان آریا به عنوان شرکتی تعاونی دانش بنیان در راستای عمل به رسالت خود تلاش می کند به منظور هم‌افزایی علم و ثروت، توسعه اقتصاد دانش محور، تحقق اهداف علمی و اقتصادی (شامل گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری) و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه (شامل طراحی و ارائه خدمات) در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده فراوان به ویژه در تولید نرم افزارهای مربوط تشکیل می‌شود.

اطلاعات تیم ما

تیم فنی شرکت باسا از مجموعه ای از جوانان مهندس با دانش و تجربه ی بالا تشکیل شده است که علاوه بر مدارک تخصصی دارای تجربه ی بالا که در پروژه های کشوری بدست آورده اند تشکیل شده است که مهمترین ویژگی های آنها به شرح ذیل می باشد:

  • تعهد: داشتن تعهد تیم کاری منجر به انجام کار خارج از ساعت کاری و نیز اضافه تر از مفاد قرارداد می شود
  • انعطاف پذیر: اعضای موثر با شرایط کنار می آیند و با شرایط جدید سازگار می شوند. گله و شکایت نمی کنند و با روبرو شدن با شرایط جدید دچار اضطراب نمی شوند.
  • هدف و چشم‌انداز مشترک: موجب انجام کار به بهترین شکل ممکن در کنار رضایت مشتری است
  • قابل اعتماد : شما همیشه می توانید روی اعضایی که در خصوص انجام امور محوله به آنها قابل اطمینان بوده و تعهدات خود را به انجام می رسانند حساب کنید.
  • با تجربه:  تجربه کافی در پروژه های کشوری این اطمینان را به شما می دهد که پروژه ی شما با کیفیت بالا و اطمینان انجام می شود. 
  • با دانش: داشتن دانش و مدارک تخصصی این اطمینان را به شما می دهد که پروژ ی نهایی بر اساس آخرین استانداردهای دنیا انجام شده است.
فروشگاه اینترنتی
یکی از موارد مهم در خرید اینترنتی و به خصوص خرید کالای دست دوم اطمینان از اصلی بودن و سالم بودن قطعات داخلی آن است. شرکت باسا این اطمینان را میدهد کلیه کالاها بررسی تست شده است و گارانتی می کند
دوربین مداربسته
دوربین های مداربسته مراکز تجاری و فروشگاه ها مراکز داده و شرکت ها جزو یکی از مهم‌ترین عناصر امنیتی است. این مرکزهااز مهم ترین مراکزی هستند که نیاز اساسی و همیشگی به نظارت و کنترل توسط دوربین های مداربسته دارند . دوربین های مداربسته و سیستم نظارت تصویری،..
امنیت و آنتی ویروس
بعد از نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری , یکی از مسائل حیاتی برای هر مجموعه که باید توجه ویژه ای به آن شود حفاظت از اطلاعات موجودٰ در برابر نفوذ هکرها و آلوده شدن توسط ویروس ها می باشد. با اندیشیدن تدابیری به منظور حفظ امنیت میتوان حفاظت اطلاعات در شبکه های کامپیوتری را
شبکه و زیرساخت
راه‌اندازی شبکه شامل اقداماتی نظیر طراحی و اجرای زیرساخت شبکه، طراحی و اجرای اتاق سرور، در مقیاس‌های بزرگتر طراحی و آماده‌سازی دیتاسنتر و سایر فعالیت‌هایی مربوط به آن می‌باشد.
شرکت باسا به عنوان مجری خدمات شبکه، راه‌اندازی شبکه را...
انجم کار بالا با کیفیت عالی هدف ماست
مشاوره رایگان(تماس بگیرید)